3000804

SWIVBOX BAR

Nowy produkt

Szafa Obrotowa SwivBox
Nadaje się na BAR 

.

.

Szafa obrotowa typu BAR półkami druk UV 
. Prosty montaż.

Dwa nalewaki na alkohol
Otwieranie od prawej lub lewej strony, system obrotowy ze stali nierdzewnej.
Szafka dostępna w do samodzielnego montażu.
Wymaga montażu do ściany.

.

.

.

Wymiary

186 cm (+ 14 cm nóżka) wysokość
60 cm szerokość
18 cm głebokość
waga – 30 kg

.

.

.

Materiał

.

OSB

system obrotowy - stal nierdzewna

.

.

.

Sposób czyszczenia :

.

wilgotna szmatka nasączona czystą letnią wodą

.

.

.

Montaż :

.

meble w paczkach do samodzielnego montażu
(190cm x 70 cm x 6 cm ) waga 30 kg.

.

.

Gwarancja :

.

2 lata

Nasze szafki SWIVBOX wykonywane są z najnowszych i najtrwalszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim. Korpusy wykonujemy z wysokiej jakości płyty meblowej, laminowanej (18 mm), uznanej na rynku firmy. Kanty oklejane są odpornym na obicia obrzeżem PCV 1 mm. Dużą wagę przykładamy do tego, aby elementy ruchome, były dopasowane do przyszłego poziomu eksploatacji mebla przez naszych klientów.Nasz opatentowany system obrotowy wykonany jest ze stali nierdzewnej.Półki stalowe produkujemy z trwałych materiałów, tak aby służyły naszym klientom przez długie lata.

Nasze szafki na buty dostarczane są do klientów przez sprawdzoną i rozpoznawalną na rynku firmę kurierską. Wszystkie meble wychodzą od nas w pełni sprawne, po wcześniej kontroli jakościowej. Dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas transportu, szafki są specjalnie opakowywane, tak aby kanty mebli i inne elementy nie uległy uszkodzeniu.

Proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko przed zakupem mebli, ale także po. Dzień przed dostarczeniem są Państwo informowani drogą mailową o nadchodzącej przesyłce. W wiadomości znajdą Państwo informację jak sprawdzić miejsce, w którym szafka akurat się znajduje, a także informację jak można się skontaktować z kurierem. Podczas całego procesu produkcji naszych mebli jesteśmy dostępni pod podanymi na stronie numerami telefonów. Gdyby zdarzyło się, że szafka nie spełnia Państwa wymagań również prosimy o kontakt.

30 innych produktów w tej samej kategorii: